WOŚP 2013

Po raz szósty Nasze  Gimnazjum wspiera WOŚP. Nasi uczniowie pracują w sztabie prasowym, liczą pieniądze z puszek, pomagają innym wolontariuszom. Od trzech lat wspieramy największy wrocławski sztab składając puszki. Nasza pomoc dla Fundacji Jurka Owsiaka  jest  dopełnieniem słów patrona szkoły-ks. Jana Twardowskiego: "Realizujemy się najpełniej, kiedy pomagamy innym". Dlatego tak wielu naszych uczniów angażuje się w wolontariat, zbiera pieniądze, poświęca swój wolny czas, bo wiedzą, że drugi człowiek jest tak samo ważny jak oni sami.  W 21 Finale WOŚP na ulicach  Wrocławia będzie 35 młodych ludzi z Gimnazjum nr 17. Nasza szkoła gościła wszystkich wolontariuszy podczas naborów. Dla nich złożyliśmy 1118 puszek. Zapraszamy do galerii zdjęć.